Good in its natre

Recepty

Na raňajky, obed a večeru. Na dezert a pred večerou. Inka je dobrá kedykoľvek počas dňa. Snívate o chvíľke pre seba? Chcete prekvapiť svojich blízkych zeleninovým dezertom alebo jedinečnou prírodnou kávovinou zmesou? Alebo možno hľadáte nápad ako použiť sezónne ovocie a zeleninu? Popustite uzdu svojej fantázii, inšpirujte sa jedinečnou chuťou našich kávovinových zmesí a každý deň si pripravujte osvedčené recepty. Alebo si vytvoríte svoj vlastný recept?

Kávovinové zmesi

Inka, dobrá vo svojej prirodzenosti, spája všetko, čo je obilné, vynikajúce a prírodné: jemnú chuť, lahodnú arómu, jemnú penu. Dlhé roky sprevádza každodenné rodinné chvíle, od rána do večera.

Inka, ako líder v oblasti kávovinových zmesí, neustále rozvíja svoju ponuku produktov s ohľadom na ich „dobrotu” - zaisťuje ich prirodzenosť a vysokú kvalitu, vynikajúcu chuť a nutričné hodnoty.

História

Keď v roku 1971 poľskí vedci vytvorili recept na instantnú kávovinu Inka, nikto nečakal, že sa stane až taká populárna. Pozná ju každý, celé generácie. Táto jemná kávovinová zmes, vyrobená zo 100% prírodných surovín, si získala srdcia nielen v Poľsku, ale svoje uznanie si získala aj v mnohých ďalších krajinách po celom svete. Pozrite sa, ako sa menili jej obaly...

This website uses cookies to improve your user experience. You can manage cookies settings in the options of your web browser. Click on ‘I agree’ button, and this box will not appear again.

I agree