Ako prežiť pokojné ráno?

Ako iste viete, ráno v značnej miere ovplyvňuje to, akú náladu budeme mať počas celého dňa. Striedajú sa tak lepšie dni s horšími, keďže niektoré rána bývajú naozaj ťažké. Napríklad, keď deti nestíhajú do škôlky či školy alebo keď zmeškáme autobus do práce. Dôležité je nastaviť si ranné rituály, ktoré by sme mali dodržiavať, aby boli naše rána čo najmenej hektické, stihli sme si dať zdravé raňajky a k nim chutný cereálny nápoj

Boj s deťmi

Domácnosť so školákmi občas pripomína bojisko. Ak sa už zdá, že vaše ráno bude pokojné, vtom si niektoré z detí počas raňajok spomenie napríklad na to, že práve dnes má odovzdať kresbu na hodinu výtvarnej výchovy. V tej chvíli sa z obyčajného pokojného začiatku dňa stáva jeden veľký zhon. Mamička rýchlo vyťahuje papier a začína čmárať niečo, čo sa ani zďaleka nepodobá na to, čo mali deti za úlohu. V každom prípade je po pohode. Ako si teda nájsť chvíľku na ničím nerušené pitie prvého ranného nápoja?

To, čo sa odohráva ráno, je často výsledkom toho, čo sme stihli, resp. nestihli, večer pred spaním. Je dobré vždy skontrolovať deťom všetky domáce úlohy, nachystať im tašku do školy a líhať si s dobrým pocitom, že je všetko tak, ako má byť. Ráno si potom spolu so svojimi ratolesťami budete môcť vychutnať cereálny nápoj INKA, ktorý vás naštartuje do úspešného dňa.

Aj deti riešia, čo na seba

Ďalším ranným „problémom“, ktorý vás môže obrať o čas strávený s obľúbeným nápojom, je obliekanie vašich potomkov. Oblečenie pre deti preto radšej pripravte vždy deň dopredu a po dohode s dieťaťom, predídete tak stresu a zbytočným hádkam. Taktiež nezabudnite vopred veci s detičkami aj vyskúšať, pretože sa môže stať, že z niektorých kúskov už vyrástli.

Čas na cereálny nápoj

Dobre mienené rady sú jedna vec, netreba však zabúdať, že realita je niekedy úplne iná. Ak sa vám ani s pomocou týchto tipov nepodarí prežiť ráno bez stresu a naháňania sa, neostáva vám nič iné, len si vychutnať šálku cereálneho nápoja INKA večer. Buďte bez obáv, pretože neobsahuje žiaden kofeín, čiže v noci bez problémov zaspíte.

Pre uľahčenie používania portálu táto webová stránka používa súbory cookies. Môžete spravovať nastavenia súborov cookies pomocou možností Vášho internetového prehliadača. Kliknite na súhlasím a táto informácia sa už nebude zobrazovať.

Súhlasím