História Inka

V roku 1910 pán Henryk Franck a jeho synovia založili spoločnosť  Fabryka Środków Kawowych S.A. (Továreň na kávu) v meste Skawina, blízko mesta Kraków, a už o rok neskôr v nej spustili výrobu obilnej kávoviny. Značky vyrábané spoločnosťou v Skawine, ako Enrilo, Kneipp, Franck, Weber figová kávovina a Abisynka, boli všeobecne známe v celom predvojnovom Poľsku a ich popularita sa dá porovnať s dnešnou popularitou ... kávoviny Inka.

Keď v roku 1971 vyvinuli poľskí vedci receptúru na rozpustnú obilnú kávovinu Inka, nikto neočakával, že sa stane taká populárna. Je známa už celé generácie. Táto lahodná obilná kávovina, ktorá je zložená zo 100 % prírodných surovín, si získala srdcia spotrebiteľov nielen v Poľsku, ale i v iných krajinách po celom svete. Zloženie a výrobný technologický postup zostali nezmenené už viac ako 45 rokov. Jediná vec, ktorá sa zmenila, je balenie...

timeline
1971
1990
1994
2000
2004
2008
V súčasnosti
Pre uľahčenie používania portálu táto webová stránka používa súbory cookies. Môžete spravovať nastavenia súborov cookies pomocou možností Vášho internetového prehliadača. Kliknite na súhlasím a táto informácia sa už nebude zobrazovať.

Súhlasím