O značke

Inka je značka s dlhoročnou tradíciou a nezmenenou receptúrou od jej vzniku. Spája sa s prirodzenosťou, s tým čo je zdravé a s udržiavaním rodinných tradícií.

Inka je taká dobrá vo svojej prirodzenosti. Ide o strategické heslo značky, používané v  komunikácii ako slogan, ktorý dokonale odráža jej hodnoty. Inka v sebe spája prirodzenosť, blahodarné účinky na ľudský organizmus a príjemnú chuť. Ponúka spotrebiteľom pocit bezpečia a starostlivosti o ich zdravie i zdravie ich blízkych. Produkty Inka odrážajú potreby moderného spotrebiteľa a zaručujú dvojité potešenie - z chuti aj výživy.

Úspech značky je nepochybne výsledkom skúseností, vedomostí, úcty k dlhoročnej tradícii a dôslednosti s akou sa značka približuje k potrebám spotrebiteľov. Potvrdzujú to aj získané prestížne ocenenia, ktoré odrážajú jej oddanosť k neustálemu zlepšovaniu úrovne kvality a vysokého európskeho štandardu.

Pre uľahčenie používania portálu táto webová stránka používa súbory cookies. Môžete spravovať nastavenia súborov cookies pomocou možností Vášho internetového prehliadača. Kliknite na súhlasím a táto informácia sa už nebude zobrazovať.

Súhlasím